PL
Prospectum Prospectum Prospectum Prospectum

Zkušenosti

Společnost Prospectum s.r.o. vznikla spojením firem a zkušeností účetní kanceláře a překladatelské agentury obou partnerů, kteří účetní kancelář provozují od roku 2011. Jejich účetní praxe však přesahuje dobu samostatné činnosti, protože první dovednosti byly získávány v jiných firmách. Oba partneři se dále mohou pochlubit velikými a dlouholetými zkušenostmi v oblasti jazykových překladů a podobně dlouhou zkušeností v oblasti podnikového poradenství pro malé firmy.       

Za posledních 10 let naši spolupracovníci získali zkušenosti v oblasti internetového prodeje, marketingu, komunikace a vyřizování administrativních záležitostí, bankovnictví a IT.

Jak specifičností vlastních zkušeností, tak i navrhovanými cenami je naše nabídka směřována především do segmentu SME - malí a drobní podnikatelé a firmy.

Aktuálně obsluhované společnosti se zabývají:

 

  • prodejem online (e-shopy),
  • rozvojem projektů v oblasti ekofondů EU,    
  • stavebnictvím, 
  • obchodní managementem a poradenstvím,    
  • IT informačními technologiemi,    
  • velkoobchodem a maloobchodem,    
  • turistickým ruchem a gastronomií,    
  • detektivními službami a ochranou majetku,    
  • dopravou,
  • službami správy majetku.

    
Na spokojenost a kvalitu služeb pro naše klienty dohlíží tým profesionálů složený z účetních (s dlouholetou praxí), administrativních pracovníků, specialisty na IT a webdesign, ale také i specialista na celní řízení, spotřební daně a intrastat. Prospectum je jedinou kanceláří obsluhující klientelu v polsko-česko-slovenském pohraničí, která klade velký důraz na vysoký standard komunikace v polském jazyce a většina našich zaměstnanců tento jazyk ovládá velmi dobře nebo alespoň přiměřeně.

Ve 21. čísle magazínu proseed (duben 2012) vyšel článek „Rynek bez hranic: Česká republika“, na kterém se podílela i naše kancelář.

Naše kancelář dále spolupracuje s portálem e-gospodarka.pl (kde vycházejí naše články o České republice) a senior.pl v oblasti účetního a daňového poradenství.

business Kontaktní údaje

Accounting & Outsourcing s.r.o.
Poděbradova 869
547 01 Náchod
Královéhradecký kraj
VAT EU: CZ08236534

Kde zaparkovat auto
kliknutím jej zobrazíte na mapě
+420 776 178 006

Telefonický kontakt s kanceláří:
pondělí - čtvrtek
9:00 - 15:00
pátek
9:00 - 15:00
Návštěva kanceláře je možná POUZE po předchozí domluvě
account_balance_wallet Průměrný kurs valuty

16.04.2024
AUD 15.221 CZK
EUR 25.235 CZK
GBP 29.534 CZK
HUF 0.06396 CZK
PLN 5.808 CZK
SEK 2.169 CZK
USD 23.713 CZK
© 2010 - 2024 Accounting & Outsourcing s.r.o.